bezpečnostný oznam spoločnosti KAC Alarm

Októbra 20, 2020

Dôležitý bezpečnostný oznam spoločnosti KAC Alarm Company Ltd.: Plastové aktivačné okienko tlačidlových hlásičov

Spoločnosť KAC Alarm Company nás informovala o problému týkajúceho sa nimi vyrábaných tlačidlových hlásičov s plastovým aktivačným okienkom. Spoločnosť KAC identifikovala problém s týmito hlásičmi prejavujúci sa pri stlačení aktivačného okienka. Okienko sa v niektorých prípadoch pri stlačení na prvý raz neposunie do polohy, pri ktorej dôjde k aktivácii poplachového stavu, čo predstavuje riziko z hľadiska požiarnej bezpečnosti.

Tlačidlové hlásiče, u ktorých sa tento problém môže vyskytnúť, boli vyrobené medzi 27. júlom a 7. septembrom 2020 a je možné ich identifikovať podľa čísla výrobnej série 2031 až 2036. Toto číslo je možné nájsť na štítku umiestnenom na krabičke, v ktorej bol tlačidlový hlásič dodaný alebo na zadnej strane samotného hlásiča.

Tento problém nevyhnutne vyžaduje vašu rýchlu reakciu.

Typy tlačidlových hlásičov, ktorých sa tento problém týka, je možné identifikovať pomocou typového označenia obsahujúceho písmeno “F”:

Vnútorné tlačidlové hlásiče:     M**-*****F-****

Vonkajšie tlačidlové hlásiče:     W**-*****F-***


Patríte medzi zákazníkov, ktorí si u nás tlačidlový hlásič s problémom popísaným vyššie zakúpili. Dovoľte nám preto zaslať vám bezpečnostný oznam spoločnosti KAC, ktorý obsahuje podrobné informácie ohľadom identifikácie tlačidlových hlásičov dotknutých uvedeným problémom a následnej výmeny plastového okienka alebo celého hlásiča.


Chceme vás touto cestou uistiť, že spoločnosť KAC Alarm Company prijala nevyhnutné nápravné opatrenia a u tlačidlových hlásičov dodaných prostredníctvom ADI Global Distribution od 19. októbra sa už vyššie spomínaný problém nevyskytuje.
 

Ak budete mať k tejto záležitosti akékoľvek otázky, kontaktujte prosím svojho obchodného zástupcu ADI Global Distribution.


Form Title

Form

Section 3 - Title Text

Subtitle Text

Speaker 1 - Text

Speaker 2 - Text

Speaker 3 - Text

Speaker 4 - Text

Section 4 - Title Text

Subtitle Text Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Sed augue lacus viverra vitae congue. Nullam ac tortor vitae purus. Lobortis feugiat vivamus at augue eget arcu dictum varius duis. Magna