Bezpečnostní bulletin společnosti KAC

říjen 20, 2020

Důležitý bezpečnostní bulletin společnosti KAC Alarm Company Ltd: Plastové aktivační okénko tlačítkových hlásičů

Byli jsme společností KAC Alarm Company informováni o problému týkajícího se jimi vyráběných tlačítkových hlásičů s plastovým aktivačním okénkem. Společnost KAC identifikovala problém s těmito hlásiči projevující se při stlačení aktivačního okénka. Okénko se v některých případech při stlačení napoprvé neposune do polohy, při níž dojde k aktivaci poplachového stavu, což představuje riziko z hlediska požární bezpečnosti.

Tlačítkové hlásiče, u nichž se tento problém může vyskytnout, byly vyrobeny mezi 27. červencem a 7. zářím 2020 a je možné je identifikovat podle čísla výrobní série 2031 až 2036. Toto číslo je možné nalézt na štítku umístěném na krabičce, v níž byl tlačítkový hlásič dodán, nebo na zadní straně samotného hlásiče.

Tento problém nezbytně vyžaduje vaši rychlou reakci.

Typy tlačítkových hlásičů, jichž se tento problém týká, je možné identifikovat pomocí typového označení obsahujícího písmeno “F”:

Vnitřní tlačítkové hlásiče:     M**-*****F-****

Venkovní tlačítkové hlásiče: W**-*****F-***


Byli jste identifikováni jako zákazník, jenž u nás zakoupil některý z tlačítkových hlásičů ovlivněných tímto problémem. Dovolte nám tedy zaslat vám bezpečnostní bulletin společnosti KAC, který obsahuje podrobné informace ohledně identifikace tlačítkových hlásičů dotčených uvedeným problémem a následné výměny plastového okénka nebo celého hlásiče.

Důležitý bezpečnostní bulletin společnosti KAC Alarm Company Ltd: Plastové aktivační okénko tlačítkových hlásičů

Chceme vás touto cestou ujistit, že společnost KAC Alarm Company přijala nezbytná nápravná opatření a u tlačítkových hlásičů dodaných prostřednictvím ADI Global Distribution od 19. října se již výše zmíněný problém nevyskytuje.
 

Budete-li mít k této záležitosti jakékoli dotazy, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce ADI Global Distribution.


Form Title

Form

Section 3 - Title Text

Subtitle Text

Speaker 1 - Text

Speaker 2 - Text

Speaker 3 - Text

Speaker 4 - Text

Section 4 - Title Text

Subtitle Text Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Sed augue lacus viverra vitae congue. Nullam ac tortor vitae purus. Lobortis feugiat vivamus at augue eget arcu dictum varius duis. Magna